خرید ایمن زعفران
خرید

قیمت هر کیلو زعفران امروز ۱۴۰۳/۰۳/۲۱

نمایش لیست قیمت

۷۱_۷۳میلیون تومان

۶.۵_ ۸میلیون تومان +

دسته ( دختر پیچ ):

سفید یا ریشه:

۹۵_۹۷میلیون تومان +

۹۳_۹۶ میلیون تومان +

۹۱_۹۳میلیون تومان +

نگین معمولی:

سرگل ممتاز:

پوشال قلمدار:

۱۰۳_۱۰۶ میلیون تومان

۹۹_۱۰۲میلیون تومان

۹۸میلیون تومان

 

نگین اتویی آس:

سوپر نگین اتویی:

سوپر نگین:

با زعفران آرتیمان آشنا شوید

آرتیمان از سال ۱۳۹۰ با هدف ایجاد اشتغال پایدار و حرکت در جهت کشاورزی اقتصادی فعالیت خود را آغار نمود و اکنون با ثبت برند رایحه برای محصولات زراعی و باغی منطقه قائنات، خود را در مسیر حرکت به سمت بازار جهانی قرار داده است.ما جوانیم، همتمان بلند است و اراده مان قوی، شاکریم و امیدوار و آینده ای روشن را برای خود ترسیم نموده ایم.

زعفران قائنات به دلیل کیفیت و مرغوبیت بالای خود در تمام جهان شناخته شده است و این اولین مزیت زعفران آرتیمان است که از این خطه و این آب و خاک نشأت گرفته است و جزء بهترین نوع زعفران می باشد .

زعفران قائنات

زعفران از دیرباز مورد توجه جامعه پزشکی، تجار و آشپزان قرار داشته است و در میان تمامی تولیدات زعفران جهان، زعفران قائنات از ارزش بالاتری نسبت محصولات تولیدی قرار داشته است، اما چرا؟

لازم است بدانید که ماده ای که بر ارزش یا کیفیت این ادویه گرانبها تاثیر می گذارد کروسین و سافرانال آن است که عطر و رنگدهی آن را پوشش می دهد. یکی از مواردی که بر کیفیت این محصول تاثیر می گذارد نور آفتاب و اکسیژن هوا است و همین امر باعث گردیده است که کشاورزان منطقه قائنات در تاریکی هوا و زمانی که هنوز غنچه گل زعفران باز نشده است اقدام به چینش این گوهر خاک نمایند. مورد دیگری که می توان به آن اشاره نمود این است که گفته می شود خاستگاه و اولین مکان برداشت زعفران در زمان های کهن منطقه قائنات بوده است و این بدین معنی است که آب و هوا و خاک این منطقه بهترین جایگاه برای رویش این گیاه ارزشمند است.

زعفران آرتیمان
بازگشت به بالا